Ana sayfa ÜrünlerÇatlatma Guar Sakızı

Yağ Çatlatma Guar Gum / Hidroksipropil Guar / Karboksimetil Guar / CMHPG

Yağ Çatlatma Guar Gum / Hidroksipropil Guar / Karboksimetil Guar / CMHPG

  • Yağ Çatlatma Guar Gum / Hidroksipropil Guar / Karboksimetil Guar / CMHPG
Yağ Çatlatma Guar Gum / Hidroksipropil Guar / Karboksimetil Guar / CMHPG
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: Torba / karton başına 25kgs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

guar sakızı kırma

,

guar sakızı güvenli

 Yağ Çatlatma Guar Gum / Hidroksipropil Guar / Karboksimetil Guar / CMHPG

 

CNPC Group'un bir parçası olan Jingkun Kimya Şirketi, petrol ve gaz endüstrisi için HPG ve CMHPG dahil Guar Türevlerinin ilk 3 üreticisidir,

Kunshan City'de, Şanghay limanından arabayla bir saat uzaklıkta bulunan, ISO9001 sertifikalı ve QHSE sistemi altında çalışan fabrikamız, müşterilere verimli ve istikrarlı tedarik sağlayabilen yıllık 25.000MT üretim kapasitesine ve 20.000MT depolama kapasitesine sahiptir.

Guar türevlerinin yanı sıra Jingkun, hidrolik kırılma için çok çeşitli kimyasal katkı maddeleri de üretebilir ve sunabilir.35 uzmandan oluşan kendi Ar-Ge merkezimiz 15 yılı aşkın bir süredir çatlatma sıvısı formülasyonlarının araştırma ve tasarımına odaklanmıştır, kendi tasarladığımız yüksek sıcaklığa dayanıklı kırılma sıvılarımız sizin için ideal bir seçimdir.Özelleştirilmiş çatlatma sıvıları da sizin için mevcuttur.

Jingkun ayrıca müşterilere guar türevleri ve kimyasal katkı maddeleri için özel etiketleme hizmetleri sunabilir.

Yağ Çatlatma Guar Gum / Hidroksipropil Guar / Karboksimetil Guar / CMHPG 0

 

 

 

 

Hidroksipropil Guar(HPG)

 

Ürün Ana Özellikler
JK-101 Hem suda hem de binde viskozite geliştirir.İyi suda çözülebilirlik/dağılabilirlik, balık gözü olmaz;Yüzey aktif maddelerle yüksek uyumluluk;İyi akışkanlık ve karıştırılması kolay;5 dakika içinde viskozitenin hızlı salınımı;Düşük katı maddeli sondaj sıvılarında viskozlaştırıcı ve sıvı kaybı katkı maddesi olarak da uygulanabilir.
JK-102 Kendi kendine nemlendirme.
JK-104 Hızlı Nemlendirici Hidroksipropil Guar.Petrol ve gazın geri kazanılmasında kullanılan kırılma sıvısı için tasarlanmıştır.Mükemmel elektrolit toleransı, viskozite kararlılığı ve iyi kesme dilüe edilebilirliği.
JK-106 Hızlı Nemlendirici Hidroksipropil Guar. İyi dağılma ve çözünürlük, kırılma sıvıları formülasyonunda FHG için ideal yedek.

 


Karboksimetil Hidroksipropil Guar(CMHPG)

 

Ürün Ana Özellikler
JK-1001 İyi suda çözülebilirlik/dağılabilirlik, balık gözü olmaz; 10 dakika içinde viskozitenin hızlı salınımı; İyi termal stabilite ve Mükemmel taşıma kapasitesi, geçiş metal iyonları ile çapraz bağlanabilir ve kum veya diğer propantları destekleyebilir.
JK-1002 Kendi kendine nemlendirme.
JK-1007 Hızlı nemlendirici CMHPG.Daha yüksek viskozite değeri, hidrasyonu başlatmak için harici bir asit gerektirir.5.0-7.0 arasındaki pH değerlerinde viskozite elde edilebilir.
JK-1008 Kendi kendine nemlendirme.

 


Karboksimetil Guar (CMG)

 

Ürün Ana Özellikler
JK-111 Noniyonik ve anyonik yüzey aktif maddelerle iyi uyumluluk.İyi viskoziteye sahiptir ve hızlı bir şekilde hidratlanır, bazik ve asidik koşullar altında corss-bağları.

 

İletişim bilgileri
JINGKUN CHEMISTRY COMPANY

İlgili kişi: Chris Gu

Tel: 86-512-57865820

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler