Ana sayfa

JINGKUN CHEMISTRY COMPANY Kalite kontrol

qc profili
PAZAR İÇİN EN İYİ KALİTE VE TENOLOJİ

Tohumlardan Kimyasal Modifiye Türevlere ve Ürünün Özel Nihai Formülasyonlarına Kadar Proses Koşulları, Maksimum Uygulama Performansını Elde Etmek İçin Jingkun Tarafından Kapsamlı Bir Şekilde İncelendi.
 
  • Guar Gum Dökülen İçin Güvenilir Tedarikçilerin Dikkatli Seçimi
  • Üretimden Önce Hammaddeyi Yeniden Arındırın
  • Temiz Üretim Koşullarını Sağlamak İçin Son Derece Otomatik Ekipman
  • Kimyasal Reaksiyon ve Üretim Sürecinde Bilimsel Kontrol
  • Atölyede Deneyimli ve Nitelikli İşçi
  • Sıkı Kalite Kontrol Prosedürü (ISO/QHSE)

 

İnsan toplumunun sürekli gelişmesiyle birlikte, İşletmelerin Kalite, Güvenlik, İş Sağlığı ve Çevre Koruması, kamuoyundan giderek daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.Ürün kalitesine dikkat etmek, çalışan sağlığını korumak, güvenli ve çevreyi koruyan üretim hizmetlerini uygulamak sadece işletmelerin sorumluluk ve yükümlülüğü değil, aynı zamanda piyasa rekabetine katılmak için de gerekli koşuldur.

 

Kurumsal yönetim düzeyini geliştirmek, işletmenin rekabet gücünü artırmaya devam etmek için şirketimiz 1999 yılından itibaren yönetim sistemini uygulamaya başlamıştır.

 

Bugün JIngkun, tüm yönetim sistemini oluşturan QHSE yönetim sistemini oluşturan ISO19001 kalite yönetim sistemi, ISO14001 çevre yönetim sistemi gereksinimleri ve OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini geçmiştir.

JINGKUN CHEMISTRY COMPANY kalite kontrol 0JINGKUN CHEMISTRY COMPANY kalite kontrol 1JINGKUN CHEMISTRY COMPANY kalite kontrol 2

İletişim bilgileri
JINGKUN CHEMISTRY COMPANY

İlgili kişi: Mr. Chris Gu

Tel: 86-512-57865820

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin